Semazen Grubu

Semazen Grubu & Semazen Ekibi Gösteri Organizasyonları

SEMAZEN GRUBU YILLAR ÖNCESİNE DAYANAN VE GÜNÜMÜZE KADAR GELEN MEVLANA İLE DEVAM EDEN AŞKIN YANSIMASIDIR DİYEBİLİRİZ. ŞEMSİ TEBRİZİ’DEN AYRILMANIN VERMİŞ OLDUĞU ACI İLE KONYA SOKAKLARINDA GEZEN MEVLANA HZ. BİR SABAH VAKTİNDE BAŞLAYARAK İKİNDİ VAKTİNE KADAR SEMA YAPMIŞTIR. İLAHİ BİR AŞK’TIR SEMA ASLINDA İŞTE BU SEBEPTEN DÖNMÜŞTÜR MEVLANA HZ. ZAMANIMIZDA İSE MEVLEVİLİK ADI İLE OLUŞAN CEMAAT İÇERİNDE SEMA ÖNEMLİ BİR YER ALMAKTADIR.ZAMANIMIZ İNSANLARININ MEVLANA AŞKINI GÖRMEK ARZUSU TABİKİ SEMAZEN GRUBU’NA OLAN TALEBİ ARTIRMAKTADIR.

Profesyonel Semazen Ekibi
( Kişi Başı ) 80 TL 

GÜNÜMÜZDE İNSANLARIMIZ SÜNNET DÜĞÜNÜ ORGANİZASYONU,DİNİ DÜĞÜN ORGANİZASYONU,İSLAMİ NİŞAN
ORGANİZASYONU,MEVLİD ORGANİZASYONU,BEBEK MEVLİDİ,KONSER ORGANİZASYONU
AÇILIŞ ORGANİZASYONU VE ÖZEL GÜNLERDE SEMAZEN GRUBU’NA İHTİYAÇ DUYMAKTADIR

Semazen ekibi bir kaç kişiden oluşan bir gruptur. Semazen ekiplerinin diğer gösteri ekiplerinden çok farklı, değişik ve bir o kadar da etkileyici bir kostümü vardır. Değişik şapkaları, kostümleri ve ayakkabılarıyla semazen ekipleri büyüleyici bir görüntü sergiler

Düğünlerde, sünnet düğünlerinde, nişanlarda, kına ve sözlerde, aile içi kutlamalarda, özel günlerde, kutlama ve organizasyonlarda semazen grubu çok etkileyici ve değişik gösteriler yaparak sizin için özel olan o günlerinizi çok özel kılabilir.

.Gel Gel Ne Olursan Ol Gel Diyen Hz. Mevlanın Tasavvuf Anlayışıyla, Bir İnsan Ne Kadar Günahkar Olsa da Yine de Tüm Gönülleri Manevi Huzura Davet Ediyor. Hz. Mevlana Sema Ederek Mevlaya Ulaşırdı, Yaratıcının Aşk Ve Muhabbet Deryasına Girerdi. Günümüzde Semazenler Bu Duygularla Semazen Gösterilerini Yapmakta Ve Manevi Huzura Ermektedirler.

 

Semazen Gösterileri Ve İlahi Grubu Programları

Semazen ekibi sayısı seçimi tamamen size kalmıştır.İsterseniz bir kişi, isterseniz 5 kişi seçimi tamamen size aittir.Unutmayın  semazen sayısı ne kadar fazla olursa görsellik o kadar artar ve güzelleşir.Düğün ve etkinliklerde şu da önemlidir.Sahne büyüklüğüne göre davranılabilir.Çünkü üç kişilik sahneye beş semazen çıkarılamaz.Birde şuda unutulmamalıdırki semazenlerin selamlaşmaları yerini bulabilmesi için kişi sayısını en asgari ikiden düşürmemek gerekir.

Semazen Grubumuz ile Düğün,Nişan,Sünnet Organizasyonlarınızda hizmetinizdeyiz.Gençlerden oluşan grubumuz sizlere Sema Gösterileri sunarak unutulmaz bir düğün yerine getirmektedirler. Semazen Grubumuz Türkiye’nin her tarafında sizlere hizmet vermektedir.Geniş Bilgi İçin bizimle irtibata geçebilirsiniz.

 

Hepimizin hayali hayatımızın belli günlerinde (Düğün, Nişan, Sünnet Merasimi) özel olmanın güzelliğini yaşamak ve mutluluğumuzu sevdiklerimizle paylaşmaktır. İşte bu özel gününüzde hiç bir ayrıntıya ve olumsuzluğa kafa yormadan günün tadını çıkarabilmeniz için, en güzel anlarınızı sizler için unutulmaz kılabilmek için, sizleri bu endişe ve ayrıntılardan uzak tutup istediğiniz ortamı sağlayabilmek için hizmetinizdeyiz.

Semazen ilahi grubu olarak yapmış olduğumuz düğün nişan sünnet merasimi mevlit programlarında bize ulaşıp ve bizi etkinliklerine çağıran müşterilerimizin  memnuniyetini üst seviyede tutuyor ve sadece ilahi grubu semazen ekibi olarak değil baştan sona organizasyon olarak programlarını gerçekleştiriyoruz.