Fasıl Ekibi

Müzik İnsanların Eğlenme Aracıdır. Yüzyıllardır Müzik İnsanların Hayatlarında Önemli Yer Tutar. Eğlenmek Tabi ki İyi Müzik Ve İyi Müzisyenlerle Mümkündür. Bizlerde Bu Düşünceyle Eğitimli Ve Tecrübeli Müzisyen Gruplarımızla Size En İyisini Sunmaya Devam Ediyoruz.  Fasıl Ekibi Ve Müzisyen Grubumuz ile Yıllardır En Önemli Anlarınızda Sizlerle Olduk Ve Müziğin En İyisini Sunduk.

Tıpkı müzik gruplarımızda olduğu gibi fasıl için de tamamen sizlerin talepleri doğrultusunda çalışıyoruz. Küçük çaplı ve az konuklu organizasyonlar için, küçük fasıl grubu kiralama yapabilmekteyiz. Daha büyük çaplı konser organizasyonlarınız içinse, daha büyük fasıl korolarımız ile siz değerli müşterilerimize her zaman hizmet vermeye hazırız.

Bizim firmamızı diğerlerinden ayıran en önemli özelliğimiz ise, misafirlerin hoşça vakit geçirmelerinin yanında, rahatlıkla eğlenebilecekleri ortamları da bugüne kadar yaptığımız hiçbir organizasyonda unutmamış olmamızdır.  Profesyonel fasıl grubu kiralama için çok fazla uzağa gitmenize gerek yok.

 

Firmamız olarak bizler sizlere bir telefon mesafesi uzaklıktayız. Bizleri günün her saatinde rahatlıkla arayabilirsiniz. Çünkü firma olarak, bu işi öncelikle konusunda uzman bir ekip tarafından yapmaktayız. Sizlerden almış olduğumuz güç ve pozitif enerji ile de bu işi yapmaya devam edeceğiz.

Fasıl Ekibi Kiralama hizmetimizle dilediğiniz yerde eğlenebilirsiniz.Fasıl ekibi enstrüman sayısı yapılacak organizasyona göre değişiklik gösterebilmektedir.Fasıl ekibi İstanbulgeneli tüm ilçelere hizmet vermektedir.Fasıl Ekibi repertuarı yapılacak olan organizasyona uygun olarak belirlenir. Kiralık Fasıl Ekibi,düğün organizasyonu,sünnet düğünü,ev organizasyonları,piknik aktiviteleri,şirket eğlenceleri,yılbaşı organizasyonu  ve tüm davet organizasyonlarınızda sizlere eşlik eder.

 

 FASIL GRUBU ARIYORUM MU DEDİNİZ ?
Doğum günü ev toplantılarınızda yada  düğün yemeklerinizde davetlerinizde keman,ud veya gitar ile Türk sanat müziği nostaljik şarkılar zengin repertuarla size özel CANLI fasıl grubu kiralama hizmetiyle özel günlerinizi süsleyelim...

Fasıl grubu kiralama yapan müşterilerimize sanat musikisi eşliğinde, istenildiği takdirde halk müziği grubumuzu da dâhil ederek, hem kulaklarınızdan gönlünüze giden bir türk sanat musikisi ziyafeti sunmanın yanı sıra, gösterilerimiz de gözlerinizden gönüllerinize doğru bir yolculuk başlatmayı hedefliyoruz.

Bugüne kadar organize ettiğimiz bütün faaliyetlerimizde gözden kaçırmadığımız en önemli hususların başında, bütün dinleyici kitlesini yani sizlerin misafirlerinizi kendi misafirimiz yerine koyarak ilk adımı atmaktayız.

Fasıl grubu dinleyici kitlesinin, 7 yaşından 70 yaşına uzanan bir yelpazede olması, dolayısı ile zevk ve renklerin çok farklı olduğu gerçeğini her zaman göz önünde tutarak, repertuvarımızı geniş tutmakta ve her daim güncel parçalar ile yenilemekteyiz.