Açılış Organizasyonları

Açılış Organizasyonu & Mağaza Açılışı & Dükkan Açılışı & İşyeri Açılışı

 

Dükkan Ve Mağaza Açılış Organizasyon Fiyatları

Mağaza Açılışları, Dükkan Açılışı, İşyeri Açılışlarında Avrasya Organizasyon Açılış Ekibinden Faydalanabilirsiniz. Açılış Organizasyonlarında müşterilerinizin İlgisini Dükkanınıza Çekiyoruz.

Açılış Programlarınızı Coşkulu, Renkli Ve Muhteşem Bir Şekilde Yapıyoruz. Dükkan Açılış Organizasyonu, Mağaza Açılış Organizasyonu Ve İşyeri Açılışı Fiyatları İçin Bizi Arayın bilgi Alın.

Açılış Organizasyonlarında Kapsamlı Paketimiz

 1. Palyaço Kiralama Hizmeti

 2. Palyaçonun Broşür Dağıtımı

 3. Balonlarla Mağazanızın Süslenmesi

 4. Papatya Balon Süsleme

 5. Bayraklarla Süsleme

 6. Zincir Balon Süslemesi

 7. Ses Sistemi Kurulumu

 8. Hostes Temini

 9. Anons Yapılması

 10. Kurdele, Makas, Tepsi

 11. Kolonya Ve Lokum İkramı

 12. Kokteyl Masası Süslenmiş 4 Adet

 13. Mehter Takımı Gösterisi

Sadece açılış değil çeşitli kutlama ve eğlenceler için de hizmet sunmaktayız. Şirketinizin kuruluşunun yıldönümünü kutlaması, eğlence organizasyonları ya da büyüyen şirketin kutlamaları gibi daha pek çok farklı organizasyon için şirketimizle anlaşabilirsiniz. Organizasyon şirketimiz sizlere tüm donanım ve çalışanları ile en iyi hizmeti sunacaktır. Kurumsal açılış organizasyonu için şirketimizden bilgi alabilir ve anlaşmaya varabilirsiniz.

Açılış Organizasyonu İstanbul için ikramlıkların da taze ve leziz olması çok önemlidir. İşletme sahiplerinin de fikirleri aslında başarılı bir organizasyon için gerekli olan durumlar arasında yer almaktadır. Mekânın akılda kalıcı olması için çiçek ve balon süslemeleri de oldukça etkilidir. Çalınan müziğin de organizasyonlarda etkisi oldukça fazladır.

Bazen yüksek bazense daha alçak sesle çalınması işletmenin durumuna göre farklılık gösterebilir. Ufak hediye dağıtımı da son dönemlerde en fazla tercih edilen farklı bir faaliyetler arasında ye alır. Modern ve yenilikçi organizasyon firmaları her zaman daha fazla ilgi görmektedir. Klasik ve vazgeçilmeyen adetler arasında yer alan şeker ve çikolata dağıtımı da asla atlanmayan detaylara arasındadır.

Açılış organizasyonları alanında kaliteli ve tecrübeli çalışmalarımızla, hayallerinize giden yolda sizlere yol arkadaşı oluyoruz.Açılış organizasyonları ile daha ilk günden sizleri topluma büyük reklamla tanıtıyoruz.Müşteri potansiyelinizi artıracak ve iz bırakacak açılış organizasyonları gerçekleştiriyoruz.